Categories
कोरोना देश मुख्य

चलचित्रकर्मी संघद्वारा राहत बितरण

राम थापा
दमक । पुर्ब क्षेत्रमा छरिएर रहेका चलचित्र कर्मी तथा चलचित्र प्राबिधिकहरुलाइ चलचित्रकर्मी संघ प्रदेश १ ले राहात बितरण गरेको छ ।

झापाको बिर्तामोडबाट सुरु गरि दमक, ईटहरी, धरान हुँदै बिराटनगर सम्मका चलचित्रकर्मी तथा प्राविधिकलाई राहत बितरण गरिएको  संघका कोषाध्यक्ष रोहन सेनले बताउनुभयो । कोरोना संक्रमणका कारण ठप्प रहेको चलचित्र क्षेत्रका चलचित्र कर्मी तथा प्राबिधिकहरुलाई अत्याबश्याक खाद्यान्न लगायत मास्क ,सेनिटाईजर बितरण गरिएको सेनले जानकारी दिनुभयो ।

देश बिदेशमा रहनुभएका नेपाली चलचित्रलाई माया गर्ने दर्शक , शुभचिन्तक साथै  संघका पदाधिकारीहरुबाट  सहयोग संकलन गरि राहत बितरण गरिएको संघका अध्यक्ष केवल तामाङ्ले बताउनुभयो । संघले सुरु गरेको राहत बितरण कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिदै  पुर्वका पहाडी  जिल्लाहरुमा अक्सिजन सिलिण्डर समेत बितरण गर्ने योजना बनाएको संघका अध्यक्ष तामाङ्ले जानकारी दिनुभयो ।

राहात बितरण कार्यक्रममा केवल तामाङ, रमेश तिवारी, रोहन सेन, मनिता तामाङ्ग, सुमन तामाङ्ग , किशोरकुमार सम्बाहाम्फे र केशब रायमाझी सहभागी हुनुभएको थियो ।

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *