गाैरादह , ४ कार्तिक / झापाकाे गाैरादहमा मंगलवार २ नम्वर वडा अध्यक्ष सहित ३ जनालाई संक्रमण पुष्टि भएकाे छ । संक्रमण पुष्टि हुनेहरुमा २ नम्वर वडा अध्यक्ष हेमन्त कार्की , १ नम्वर वडाका १ पुरुष र वडा नखुलेकी १ महिला रहेकीछन् ।

नगर प्रवक्ता नगेन्द्र भण्डारीका अनुसार संक्रमितहरु सबैजनाले निजी अस्पतालमा परिक्षण गराएका हुन ।

यसैबिच हामिले काेराेना संक्रमित पुष्टि हुनुभएका
गाैरादह वडा नम्वर २ का वडा अध्यक्ष हेमन्त कार्कीसंग कुराकानी गरेका छाैं :

अध्यक्ष कार्कीका अनुसार उहाँकाे स्वास्थ्य अवस्था सामान्य रहेकाे छ । उहाँ आफ्नै घरमा हाेम आईसाेलेसनमा बस्नु भएकाे छ भने कुनै प्रकारकाे लक्षण वा असजिलाे नभएकाे उहाँले बताउनुभयाे । केही समय अघि उहाँ काम बिशेषले पश्चिम जानू भएकाे थियाे । फर्कदा घाँटी दुखेकाे अनुभव भएकाे र त्यसैकाे आधारमा फर्कने बित्तिकै परिक्षण गराएकाे उहाँले बताउनुभयाे । उहाँकाे परिक्षण रिपाेर्ट आज आएकाे हाे ।

Facebook Comments